Strona WWW

PARTNER INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ

Innowacje i projekty PR7

RIDAN jest aktywnie działającą firmą w przemyśle tekstylnym, zajmującą się innowacyjnymi tkaninami i materiałami oraz tworzeniem autorskiego oprogramowania komputerowego. Naszym celem jest przekształcenie się w nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe.

Jesteśmy ukierunkowani na rozwój innowacyjnych produktów w dziedzinie tekstyliów. Koncentrujemy się na rozwiązaniach dla firm zaangażowanych i upatrujących swój rozwój w tym segmencie rynku. Posiadamy doświadczenie w  zastosowaniu technologii informacyjnych i informatycznych w połączeniu z z tekstyliami w celu monitorowania parametrów użytkowania oraz środowiskowych.

Współpracujemy z firmami w przemyśle tekstylnym, jesteśmy partnerem dla kontraktorów oraz placówek badawczych, wdrażając najnowsze technologie oraz pozyskując i koordynując procesy z innych obszarów przemysłu. Należymy do międzynarodowego grona specjalistów.

Jesteśmy promotorem globalnej informacji na temat nowoczesnych materiałów i ich potencjalnych zastosowań w przemyśle i stąd udział Firmy w projektach realizowanych w międzynarodowych konsorcjach w ramach Programu Ramowego 7 UE, a w przyszłości w ramach programu Horyzont 2020. 

Naszym celem jest zwiększenie efektywności działań naszych klientów.
Naszym sukcesem jest skuteczne wspomaganie ich rozwoju i konkurencyjności na rynku.